• TERMINARZ REKRUTACJI 2020/2021

Złożenie wniosku o przyjęcie do liceum wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

15 czerwca - 10 lipca 2020 r.
            do godz. 15:00

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

26 - 10 lipca 2020 r.
            do godz. 15:00

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły
            o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty oraz zmiana przez kandydata wniosku o przyjęcie, w tym zamiana szkól do których kandyduje.
            31 lipca - 4 sierpnia 2020 r.
            do godz. 15:00
            Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły oraz dokumentów potwierdzają-cych spełnianie przez kandydata warunków poświad-czonych w oświadczeniach.

do 11 sierpnia 2020 r.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i listy kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły.

12 sierpnia 2020 r.

Potwierdzanie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły.

13 - 18 sierpnia 2020 r.
            do godz. 15:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną list kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

19 sierpnia 2020 r.
            do godz. 14:00

Poinformowanie przez Dyrektora szkoły Dolnośląskiego Kuratora Oświaty o liczbie wolnych miejsc w szkole.

19 sierpnia 2020 r.

Wystąpienie do komisji rekrutacyjnej o sporządzenie uzasadnienia odmowy przejęcia do szkoły.

do 22 sierpnia 2020 r.

Sporządzenie przez komisję rekrutacyjną uzasadnienia odmowy przyjęcia.

do trzech dni od dnia wystąpienia
            o sporządzenie uzasadnienia
            odmowy przyjęcia

Wniesienie do dyrektora szkoły odwołania od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.

do trzech dni od dnia otrzymania
            uzasadnienia odmowy przyjęcia

Dyrektor szkoły rozpatruje odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.

do trzech dni od dnia złożenia
            odwołania do dyrektora szkoły

OFERTA 3LO                    REGULAMIM REKRUTACJI