• Przystąpiliśmy do akcji „Ćwiczyć każdy może”. Chcemy pokazać jak wyglądają lekcje, zajęcia pozalekcyjne, co robimy w kwestii zdrowia, bezpieczeństwa uczniów. Jesteśmy jedną z ponad 4 tysięcy szkół i przedszkoli, które zdecydowały się na udział w tej akcji.
                    list intencyjny Ministra Edukacji Narodowej

• Zajęcia lekcyjne

• Lekcja wychowania fizycznego w klasie 1 e – grupa dziewcząt

To była lekcja z użyciem przyborów nietypowych. Okazało się, że serwetki papierowe, malutkie butelki z wodą, prawdziwa czasza spadochronowa wspaniale nadają się na lekcje wychowania fizycznego i powodują, że lekcja jest jeszcze ciekawsza. A po lekcji można wypić wodę, wytrzeć się serwetką, posegregować i wyrzucić śmieci do odpowiednich pojemników. Lekcję poprowadziła p. A. Zielińska.

zobacz film

Lekcja wychowania fizycznego w klasie 3 f – grupa dziewcząt

zobacz film

Dziewczyny z klasy sportowej pod opieką p. J. Hipnera kształtowały kondycyjne i koordynacyjne zdolności motoryczne wykorzystując do tego profesjonalny sprzęt: gumę terapeutyczną Thera Band, pasy rezystancyjne, drabinki koordynacyjne i pracowały nad zmysłem orientacji ułożenia części własnego ciała czyli nad propriocepcją.

autorką zdjęć i filmów jest pani Agata Zielińska