• XX-lecie

KALENDARIUM OBCHODÓW 20-LECIA „Czwórki”

1993-2013

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

3 marca 2013r.

Tego dnia upłynęło dwadzieścia lat od powołania pani Anny Słowikowskiej na stanowisko dyrektora i powierzenia jej organizacji pierwszej samorządowej szkoły w Lubinie, wtedy jeszcze w budowie.
          Grono pedagogiczne i pracownicy szkoły złożyli życzenia jako wyraz akceptacji dla wieloletniej działalności Pani Dyrektor.

12 marca 2013r.

Wizyta gości z Chile zbiegła się z początkiem obchodów naszego jubileuszu, toteż – jako wydarzenie niecodzienne – wpisujemy ją do Kalendarium.
          W skład delegacji weszli młodzi laureaci konkursów o wielkich Polakach: Ignacym Domeyce i bł. Janie Pawle II. W spotkaniu uczestniczyli również dostojni goście. WIĘCEJ.

19 marca 2013 r.

Do Panoramy Legnickiej ukazał się dodatek Czwórka w Lubinie.

1 września 2013 r.

Uroczysta Msza św. koncelebrowana przez proboszcza parafii pw. św. Barbary ks. Waldemara Ćwiklińskiego oraz ks. Tomasza Hęsia, wikariusza, odprawiona została w intencji absolwentów, uczniów i ich rodziców, dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników administracyjno-obsługowych
          i przyjaciół Czwórki.

2 września 2013 r.

Zakończenie obchodów jubileuszowych połączono z inauguracją nowego roku szkolnego 2013/2014. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Pani Jolanta Małek-Kot wizytator, przedstawicielka Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty we Wrocławiu; Pani Małgorzata Czerwiec – przedstawicielka Dolnośląskiego Oddziału Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy; Pan Adam Myrda – Starosta Powiatu Lubińskiego; Pan Andrzej Górzyński – Przewodniczący Rady Miasta; Pan Andrzej Pudełko – Doradca Prezydenta Miasta Lubina; Pan Zbigniew Warczewski – Radny Rady Miejskiej i Prezes Stowrzyszenia Palium w Lubinie; Pan Stanisław Matuszewski – Prezes Fundacji imienia ks. Stanisława Konarskiego w Warszawie i Pan Wojciech Marszałek; ks. Marcin Schmidt – Dyrektor Centrum Młodzieży Jana Pawła II w Paliano  wraz z grupą młodzieży włoskiej; ks. Waldemar Ćwiklińki – Proboszcz Parafii pw. św. Barbary w Lubinie; przedstawiciele  Związku Sybiraków; żołnierze Armii Krajowej, Stowarzyszenia Wolność i Niezawisłość; przedstawiciele Powiatowego Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego; dyrektorzy przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, Poradni Pedagogiczno Psychologicznej w Lubinie, Młodzieżowego Domu Kultury w Lubinie, emerytowane panie dyrektor szkół lubińskich; przewodniczący Rady Szkoły i Rady Rodziców w minionych latach, przyjaciele Czwórki oraz absolwenci, uczniowie i ich rodzice, dyrekcja, grono peagogiczne, pracownicy administracyjno-obsługowi. Za obecność, życzenia i wspólne świętowanie serdecznie dziękujemy. WIĘCEJ.