- Wydarzenia sportowe
- Piłka nożna dziewcząt
- Sztafetowe biegi przełajowe
- Bieg Barbórkowy
- Strzelectwo sportowe
- Koszykówka dziewcząt
- Kibicowaliśmy naszym
- Pływanie
- Badminton
- X Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej
- Koszykówka dziewcząt
- Piłka siatkowa dziewcząt
- Sportowa przerwa
- Tenis stołowy
- Piłka ręczna dziewcząt
- Dwójki siatkarskie
- Lekka atletyka
- Majówka w czwórce
- VII Mistrzostwa Szkoły w Szachach
- Piłka plażowa dziewcząt
- Piłka plażowa chłopców
- Dzień Sportu - lekka atletyka
Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu
Mistrzostwa Szkoły w pływaniu zgromadziły na naszym basenie blisko 40-osobową grupę uczniów, którym przyszło rywalizować na dystansie 50 m stylem dowolnym. Imprezę przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego (Justyna Lubos, Dariusz Rudziewicz, Daniel Kozber, Robert Bartosiewicz).
W kategorii klas 1 zwyciężyli: Julia Bodakowska i Andrzej Sowa.
W kategorii klas 2 zwyciężyli: Ada Gółkowska i Marek Skoneczny.
W kategorii klas 3 zwyciężyli: Dominika Skórko i Jan Rubaszewski.Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokich umiejętności pływackich - BRAWO !!!
IV miejsce dla naszych dziewczyn w pływaniu drużynowym – strefa legnicka
12 lutego 2015 roku na basenie RCS przy Zespole Szkół Sportowych odbył się Finał Strefy Legnickiej w Drużynowych Zawodach w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych organizowany przez Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk.
Drużyna naszego Gimnazjum uzyskała jeden z najlepszych rezultatów czasowych w historii występów na zawodach drużynowych dziewcząt 10 x50 m stylem dowolnym - 6:57,96 i zajęła 4 miejsce.
Na uwagę zasługuje wynik uzyskany przez Julię Bodakowską z klasy 1c – 32,92’ na dystansie 50 m, jest to osiągnięcie życiowe Julii. Gratuluję i zachęcam do rozwijania swoich umiejętności pływackich wszystkich uczniów naszej szkoły.
Lista zawodniczek:
Belczyk Katarzyna klasa 2a
Bodakowska Julia klasa 1c
Dubińska Anna klasa 2a
Gółkowska Adrianna klasa 2b
Leśnik Laura klasa 2d
Dul Aneta klasa 3e
Kowalewicz Margareta klasa 1d
Skórko Dominika klasa 3a
Toporowska Dominika klasa 1b
Turbak Dagmara 2a
Opiekun Robert Bartosiewicz