• Byliśmy w finale...

• Byliśmy w FINALE DOLNOŚLĄSKIM GIMNAZJADY MŁODZIEŻY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT. Zawody odbyły się 13 czerwca 2017 na pięknym obiekcie Gimnazjum nr 2 w Strzelinie. Nasza reprezentacja, w składzie Daria Kołodziej, Alicja Wodawska, Ewa Ziętek, pomimo determinacji, woli walki i niezłych umiejętności musiała uznać wyższość profesjonalnie przygotowanych przeciwniczek - wywalczyła 7. miejsce. Jest to najlepszy wynik w historii naszego gimnazjum w tej dyscyplinie sportowej.

• Siatkówka plażowa - awans do finału

• Bardzo udany występ zanotowała nasza reprezentacja w siatkówce plażowej dziewcząt w Półfinale Wojewódzkim – zajęliśmy II miejsce.

2 czerwca 2017 r., na obiektach Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi , rozegrane zostały Półfinały Wojewódzkie w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. W zawodach prawo uczestnictwa miały gimnazja, które zajęły I miejsce w poszczególnych powiatach Strefy Legnickiej. Do rywalizacji zgłosiły się wszystkie drużyny – sześć reprezentacji. Zawody rozegrane zostały w systemie: w grupach – „każdy z każdym”, półfinały oraz finały. W meczu finałowym , przeciwko drużynie ze Złotoryi, po dwóch setach wynik był 1:1 – został rozegrany set decydujący, w którym ulegliśmy 7:11, tym samym zajęliśmy drugie miejsce. Premiuje to naszą reprezentację do udziału w finale wojewódzkim, który odbędzie się 14 czerwca 2017 r. w Strzelinie.

• Jest złoto...

• W bardzo słoneczny dzień – 29 maja 2017, na gorącym piasku boiska do piłki plażowej, Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, został rozegrany Finał Powiatu w Siatkówce Plażowej Dziewcząt.