- Aktualności sportowe
- Euro Show
- LA Województwo Wrocław
- Rambit Klas I
- Strefa LA w Polkowicach
- Indywidualne Mistrzostwa w LA - Powiat
- Indywidualne Biegi Przełajowe
- Pływanie Drużynowe Chł. Województwo
- Piłka Nożna Dziewcząt
- Piłka Nożna Chł. Powiat
- Pływanie Strefa Chłopców
- Pływanie Strefa Dziewcząt
- Zawody Strefowe w Tenisie Stołowym Dziewcząt
- Turniej Piłki Nożnej Klas I
- Drużynowe Pływanie Dziewcząt
- Drużynowe Pływanie Chłopców
- Piłka Siatkowa Chłopców
- Snowboard Zieleniec 2012
- Tenis Stołowy
- Mistrzostwa Lubina w Pływaniu 2012
- Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej
- Turniej Piłki Nożnej Rudna 2011
- Siatkarze Mundo Lubin
- II Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
- Szachy
- Piłka Koszowa Chłopców
- Piłka Koszowa Dziewcząt
- Ratownicy WOPR !
- Badminton
- Bieg Barbórkowy
- Strzelectwo
- Unihokej Chłopców Powiat
- Unihokej Chłopców Podstrefa
- Dwubój Nowoczesny
- Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
- Lekkoatletyka
- Dzień Sportu
- Siatkówka plażowa chłopców
- Siatkówka plażowa dziewcząt
- Sportowy ranking gimnazjów
- ARCHIWUM
- Mistrzostwa Gimnazjum nr 4 w Mikstach Siatkarskich
29 kwietnia 2014 r.
WIOSENNE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
We wtorek, 29 kwietnia, na terenach rekreacyjno-sportowych przy ulicy 3 Maja odbyły się Wiosenne Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowało 41 uczniów. Najlepsi, Ania Wróblewska 1a, Ania Dubińska 1a, Klaudia Jagielska 3h, Dominik Bujak 1b, otrzymali medale i dyplomy.Reprezentacją szkoły opiekowały się p. Renata Wysoczańska i p. Agata Zielińska.
Gratulujemy naszym reprezentantom!
Poprzednie lata
„GIMNAZJADA”
MISTRZOSTWA POWIATU LUBIŃSKIEGO
INDYWIDUALNY BIEG PRZEŁAJOWY
LUBIN, 18.04.2012
Czytaj i oglądaj Photo:
Czytaj i oglądaj Photo:
Wyniki poszczególnych kategorii wiekowych naszych zawodniczek i zawodników:
DZIEWCZĘTA– KLASA I – rocznik 1998
MIEJSCE
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
PUNKTY
8
GRZEŚKIEWICZ MAGDALENA
GM NR 4
7
11
KRZYSZTOFIK NATALIA
GM NR 4
6
14
NAJWER SABINA
GM NR 4
5
21
PIEŃKOWSKA KATARZYNA
GM NR 4
4
22
DANICZ JULIA
GM NR 4
4
DZIEWCZĘTA – KLASA II – 1997 ROK
MIEJSCE
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
PUNKTY
4
WRZESIŃSKA JOANNA
GM NR 4
9
6
RUTYNA JUSTYNA
GM NR 4
8
8
PACHURKA ANGELIKA
GM NR 4
7
10
GERLACH ELŻBIETA
GM NR 4
6
18
WALCZYŃSKA PATRYCJA
GM NR 4
5
DZIEWCZĘTA – KLASA III – 1996 ROK
MIEJSCE
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
PUNKTY
7
MAJEWSKA EWELINA
GM NR 4
7
13
WOŚ KALINA
GM NR 4
5
W biegach wzięło udział 73 dziewczęta.
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt szkół gimnazjalnych:
I m-ce - GM nr 2 Lubin – 198 pkt
II m-ce - GM nr 4 Lubin – 72 pkt
III m-ce - GM nr 1 Lubin – 63 pkt
IV m-ce - GM nr 3 Lubin – 45 pkt
V m-ce - GMP. Ścinawa – 41 pkt
VI m-ce - GM nr 5 Lubin – 29 pkt
„GIMNAZJADA”
MISTRZOSTWA POWIATU LUBIŃSKIEGO
INDYWIDUALNY BIEG PRZEŁAJOWY
LUBIN, 18.04.2012
CHŁOPCY – KLASA I – 1998 ROK
MIEJSCE
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
PUNKTY
4
DEMSKI JAKUB
GM NR 4
9
8
PANASIUK MICHAŁ
GM NR 4
7
9
OSTAŃSKI OSKAR
GM NR 4
6
11
KOGUS RADOSŁAW
GM NR 4
6
12
KRĄŻEWSKI FRANCISZEK
GM NR 4
6
32
CZYŻ DANIEL
GM NR 4
2
CHŁOPCY – KLASA II – 1997 ROK
MIEJSCE
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
PUNKTY
1
KRAWCZYK WOJCIECH
GM NR 4
15
6
DUSZEŃKO DAMIAN
GM NR 4
8
8
PANEK KONRAD
GM NR 4
7
CHŁOPCY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH– KLASA III - 1996 ROK
MIEJSCE
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
PUNKTY
16
SKAWIŃSKI PATRYK
GM NR 4
5
17
BASIŃSKI MATEUSZ
GM NR 4
5
22
WITKOWSKI DOMINIK
GM NR 4
4
26
OZIMEK SEBASTIAN
GM NR 4
3
28
OSUMEK DAWID
GM NR 4
3
29
KOCHANOWSKI KONRAD
GM NR 4
3
30
KARYŚ PAWEŁ
GM NR 4
3
W biegach wzięło udział 91 chłopców.
PUNKTACJA DRUŻYNOWACHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
I m-ce - GM nr 2 Lubin – 141 pkt
II m-ce - GM nr 3 Lubin – 99 pkt
III m-ce - GM nr 4 Lubin – 92 pkt
IV m-ce - GM nr 5 Lubin – 55 pkt
V m-ce - GM Rudna – 49 pkt
VI m-ce - GM nr 1 Lubin – 37 pkt
VII m-ce - GMP. Ścinawa – 28 pkt
Gratulujemy!
Opiekunami naszej ekipy na zawodach byli : p. Agata Zielińska i p. Robert Bartosiewicz.
Agata Zielińska
Przygotował: Robert Bartosiewicz