- Aktualności sportowe
- Euro Show
- LA Województwo Wrocław
- Rambit Klas I
- Strefa LA w Polkowicach
- Indywidualne Mistrzostwa w LA - Powiat
- Indywidualne Biegi Przełajowe
- Pływanie Drużynowe Chł. Województwo
- Piłka Nożna Dziewcząt
- Piłka Nożna Chł. Powiat
- Pływanie Strefa Chłopców
- Pływanie Strefa Dziewcząt
- Zawody Strefowe w Tenisie Stołowym Dziewcząt
- Turniej Piłki Nożnej Klas I
- Drużynowe Pływanie Dziewcząt
- Drużynowe Pływanie Chłopców
- Piłka Siatkowa Chłopców
- Snowboard Zieleniec 2012
- Tenis Stołowy
- Mistrzostwa Lubina w Pływaniu 2012
- Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej
- Turniej Piłki Nożnej Rudna 2011
- Siatkarze Mundo Lubin
- II Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
- Szachy
- Piłka Koszowa Chłopców
- Piłka Koszowa Dziewcząt
- Ratownicy WOPR !
- Badminton
- Bieg Barbórkowy
- Strzelectwo
- Unihokej Chłopców Powiat
- Unihokej Chłopców Podstrefa
- Dwubój Nowoczesny
- Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
- Lekkoatletyka
- Dzień Sportu
- Siatkówka plażowa chłopców
- Siatkówka plażowa dziewcząt
- Sportowy ranking gimnazjów
- ARCHIWUM
- Mistrzostwa Gimnazjum nr 4 w Mikstach Siatkarskich
PIŁKA KOSZOWA CHŁOPCÓW
W dniu 7.11.2013 r w Gimnazjum nr 3 rozegrano Finał Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Chłopców w ramach Gimnazjady 2013/2014.
W wyniku wcześniejszych eliminacji do finału zakwalifikowały się cztery najlepsze szkoły z powiatu lubińskiego : GM 3, GM 2, GM Salezjańskie oraz GM 4. Po ambitnej i zaciętej walce sportowej reprezentacja naszej szkoły, przegrywając zaledwie 3 punktami z GM 3, zajęła II miejsce. Bardzo gratulujemy naszym sportowcom i dziękujemy za rywalizację na dobrym, koszykarskim poziomie.
W drużynie naszego gimnazjum wystąpili :
Ambrożewicz Tadeusz, Anacki Michał, Bartosik Marek, Stolarczyk Miłosz, Bogdanowicz Maciej, Bogdanowicz Tomasz, Luzar Piotr, Ostański Oskar, Panasiuk Michał, Siedziukiewicz Maksymilian, Skiba Marcin, Sobczak Patryk, Sołoguba Grzegorz, Białecki Kacper, Mielczarek Patryk.
POPRZEDNIE LATA
Reprezentacja koszykarzy Gimnazjum nr 4 w Lubinie zajęła III miejsce
w Finale Powiatu Lubińskiego.
28 listopada 2011r. na hali OSiR w Lubinie odbył się finałowy turniej o Mistrzostwo Powiatu w piłce koszowej chłopców z udziałem czterech najlepszych drużyn , które w fazie eliminacji wywalczyły prawo udziału w finale. Nasza drużyna wygrała z GM Salezjańskim oraz nieznacznie przegrała z GM nr 3 i GM nr 2 zajmując ostatecznie wysokie 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatowych!GRATULUJEMY!
Nasza reprezentacja:
od lewej stoją:Miłosz Stolarczyk (1A), Adrian Sobieraj (3A), Patryk Skawiński (3C), Sebastian Ozimek (3F), Maciej Sutor (3F), Daniel Kozber (trener/opiekun).
od lewej siedzą:
Krzysztof Dubiński (3A), Mariusz Kulicki (3F), Marcel Zych (3A), Krzysztof Rembecki (3E), Piotr Karyś(3B).
Leży (!?) – Łukasz Kolanek (3A).