• Zajęcia pozalekcyjne

• Zajęcia strzeleckie

Zajęcia odbywają się na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Lubinie w każdą środę pod nadzorem instruktora strzeleckiego.  Uczestnicy zajęć co miesiąc biorą też udział w Szkolnej Lidze Strzeleckiej.

Na zajęciach sekcji strzeleckiej nasi uczniowie poznają zasady posługiwania się bronią śrutową i kulową oraz budowę broni.  Uczą się postaw strzeleckich, pracy nad koncentracją i opanowaniem drżenia rąk. Zajęcia strzeleckie to ciekawy pomysł na spędzanie czasu wolnego pod opieką p. R. Wysoczańskiej.

Zajęcia na basenie

Kolejną ciekawą propozycją na spędzenie czasu po lekcjach były  zajęcia na basenie zorganizowane przez p. Justynę Lubos i p. Daniela Kozbera.  Uczniowie, którzy uczestniczyli w tych zajęciach przekonali się, że aqua fitness  poprawia kondycję, rozwija koordynację oraz kształtuje pozytywne nastawienie do aktywności ruchowej i ćwiczeń w wodzie.

zobacz film

Zajęcia z piłki ręcznej
            Miłośnicy piłki ręcznej nie nudzili się na zajęciachj. Dzięki nowoczesnym metodom i sprzętowi doskonalili współdziałanie i pracę w grupie oraz szybkie podejmowanie indywidualnych i grupowych decyzji skutecznego działania w ataku szybkim. Zajęcia poprowadził p. A. Pastuch.

zobacz film

autorką zdjęć i filmów jest pani Agata Zielińska