• Wspomnienia pracowników administracyjno-obsługowych

1 lipca 1993r. podjęłam pracę jako kierownik gospodarczy razem z woźną szkolną. Następna część kadry obsługi przystąpiła do obowiązków 1 sierpnia 1993r.

Codziennie nasze stanowiska pracy znajdowały się w innym miejscu ,gdyż nie było jeszcze przygotowanych pomieszczeń biurowych i gospodarczych. Czułyśmy się jak na budowie. Panie myły okna i sprzątały sale, a za dwa lub trzy dni trzeba było robić to ponowne ze względu na trwającą budowę. Pracowałyśmy z dużym zaangażowaniem do późnych godzin wieczornych. Nie szczędziłyśmy swoich sił i energii. W ostatnich dniach sierpnia w nocy roznosiłyśmy sprzęt RTV do każdej sali lekcyjnej, ponieważ chciałyśmy zdążyć przed rozpoczęciem roku szkolnego. Dużą pomocą dla nas w urządzaniu sal w meble, ławki i pomoce dydaktyczne była kadra nauczycielska wychowania fizycznego.

Cieszyłyśmy się, że w szkole było czysto i nowocześnie i że budynek został przygotowany na przyjęcie uczniów. Trudny okres powstawania placówki na długo pozostanie naszym niepowtarzalnym wspomnieniem. Dwadzieścia lat to już rozdział w dziejach placówki zamknięty, ale przecież ciągle żywy. Nadal szkoła zajmuje ważne miejsce w naszym życiu. Każdy pracownik dopisuje do niego własny rozdział, pamiętając, że siła tkwi w zespole.

Kierownik administracyjny w latach 1993-2013 Irena Tyras

oraz pracownicy Jadwiga Kułaczkowska, Teresa Jacak ,Ilona Tkaczyk, Zofia Gorczakowska.